• Imprimeix

Unitats Docents Multiprofessionals d'Atenció Familiar i Comunitària

Unitat Docent ACEBA 
Sardenya, 466
08025 Barcelona
Telèfon: 93 567 43 80

 

Cap d'estudis: Albert Casasa Plana acasasa@eapsardenya.cat 
Secretària: Araceli Bergillos Muñoz abergillos@eapsardenya.cat

Podeu trobar més informació a: www.udaceba.cat

aceba

Unitat Docent MFIC Badalona Serveis Assistencials
Plaça Pau Casals, 1
08911 Badalona
Telèfon: 93 163 98 03 / 93 502 90 09
Fax: 93 167 18 41

Cap d’Estudis: Dr. Josep Anton González Ares jagonzalez@bsa.cat
Presidenta subcomissió de docència d’Infermeria Familiar i Comunitària: Sra. Carmen Chamarro Ballesteros cchamarro@bsa.cat
Secretària: Soledad Velasco Velasco svelasco@bsa.cat  

Podeu trobar més informació a: 

Unitat Docent Barcelona Ciutat - ICS
Sardenya, 375. Entresol
08025 Barcelona
Telèfon: 93 207 57 52
Fax 93 457 71 33

Cap d'Estudis: Judit Pertíñez Mena jpertinez.bcn.ics@gencat.cat
Presidenta de la Subcomissió de docència d'Infermeria Familiar i Comunitària: Montserrat Saumell Torner msaumell.bcn.ics@gencat.cat
Secretària: Núria Gimerno Mené / Mari Luz Eguiagaray Gómez unitatdocent.bcn.ics@gencat.cat

Podeu trobar més informació a: http://docencia-bcn.ics.gencat.cat

ics

Unitat Docent Catalunya Central (ICS)
Pica d’Estats, 13-15, Polígon Industrial Sant Isidre III
08272 Sant Fruitós del Bages
Telèfon: 93 693 00 40
Fax: 93 878 88 76

Cap d'estudis: Joan Deniel Rosanas jdeniel.cc.ics@gencat.cat
Secretari: Màrius Fígols Pedrosa mfigols.cc.ics@gencat.cat

Podeu trobar més informació a:

UNITAT DOCENT CLINIC-MATERNITAT
Mejia Lequerica, s/n
08028 Barcelona
Telèfon: 93 227 99 24
Fax: 93 227 55 97


Cap d'estudis: Marta Navarro González navarrog@clinic.ub.es
Presidenta de la Subcomissió d'Infermeria: Sra. MªCarmen Alvira Balada mcalvira@clinic.ub.es
Secretària: Sra. Glòria Ballart López gballart@clinic.ub.es

Podeu trobar més informació a: www.udclinic-maternitat.cat 

clinic

UNITAT DOCENT CONSORCI SANITARI DE TERRASSA
Torrebonica, s/n
08227 Terrassa
Telèfon: 93 731 91 01
Fax: 93 700 36 32

 

Cap d'estudis: Araceli Griñó Guimera AGrino@cst.cat
Presidenta de la Subcomissió d'Infermeria: Ció Tor Figueras ctor@cst.cat
Secretària: Maite Corredera García sdocencia@cst.cat

Podeu trobar més informació a: www.cst.cat

cs_terrassa

UNITAT DOCENT COSTA DE PONENT
CAP Cornellà
Bellaterra, 41. 1r planta
08940 Cornellà de Llobregat
Telèfon: 93 261 85 12
Fax: 93 471 24 97


Cap d'estudis: Dolors Forés García dfores.cp.ics@gencat.cat
Presidenta Subcomissió de Docència d'Infermeria Familiar i Comunitària: Sofia Berlanga Fernández sberlanga.cp.ics@gencat.cat

Podeu trobar més informació a: http://docenciacostadeponent.wordpress.com/

costa ponent

Unitat Docent Multiprofessional d’Atenció Familiar i Comunitària Girona
Sta. Clara 33, planta baixa.  
17001 Girona
Telèfon: 972  20 00 00  (Ext. 473)


Cap d'estudis: Ferran Cordón Granados ferran.cordon@gencat.cat
Secretària: Anna Planas Plaja aplanas.girona.ics@gencat.cat

Podeu trobar més informació a: https://udmaficgirona.wordpress.com

girona

Unitat Docent Lleida
Rambla Ferran, 44. 3r
25007 Lleida 
Telèfon: 973 72 82 93
Fax: 973 72 84 20

Cap d'estudis: Eduard Peñascal Pujol epenascal.lleida.ics@gencat.cat
Secretari: Enric Moreno Martí udocent.lleida.ics@gencat.cat

Podeu trobar més informació a: http://unitatdocentmficlleidaics.wordpress.com/ 

lleida

Unitat Docent Metropolitana Nord
Ctra. de Barcelona, 473, 1a. planta
08204 Sabadell
Telèfon: 93 693 27 32
Fax: 93 693 27 35

Cap d'estudis: Magdalena Rosell Murphy mrosell.mn.ics@gencat.cat
Suport administratiu: Judith Martínez Masdeu unitatdocent.mn.ics@gencat.cat 

Podeu trobar més informació a: https://unitatdocentmn.wordpress.com/

metropolitana

Unitat Docent Mútua de Terrassa:
Mina s/n
08190 Sant Cugat del Vallès
Telèfon: 93 589 11 22
Fax: 93 589 18 59


Cap d'estudis: Montserrat Gavagnach Bellsolà mgavagnach@mutuaterrassa.es
Secretària: Núria Cadenet Artalejo ncadenet@mutuaterrassa.es

Podeu trobar més informació a: www.residentsmutuaterrassa.com

mutua_terrassa

Unitat Docent Serveis de Salut Integrats del Baix Empordà (SSIBE)
Hospital de Palamós, 36
17230 Palamós
Telèfon: 972 609 219
Fax: 972 600 780

Cap d'estudis: Dídac Ettinghausen dettinghausen@ssibe.cat
Presidenta subcomissió de docència d’Infermeria Familiar i Comunitària: Sra. Cristel González cgonzalezg@ssibe.cat
Secretària: Sílvia Arpal Sánchez sarpal@ssibe.cat

Podeu trobar més informació a: http://www.ssibe.cat/recerca_docencia/index.php?area=docencia

ssibe

Unitat Docent de Tarragona
Rambla Nova, 124. Esc D. 1-C
43001 Tarragona
Telèfon: 977 25 27 74
Fax: 977 22 64 11

Cap d'estudis: Cruz Mª Fuentes Bellido cfuentes.tarte.ics@gencat.cat
Secretària: Maite Roch. mroch.tarte.ics@gencat.cat

Podeu trobar més informació a: https://unitatdocenttarragona.wordpress.com/

tarragona
Data d'actualització:  08.03.2017